Как поправки к закону повлияют на заемщиков быстрых кредитов?

Утвержденные Саэймом поправки к Закону о защите прав потребителей с 1 января приведут к существенным изменениям не только в работе кредиторов, но и в способности заемщиков брать кредиты.

Новый закон может спровоцировать рост быстрых кредитов!

В Сейме рассматриваются поправки к так называемому Закону о быстрых кредитах. Поправлять действительно есть что. Статистика показывает, что более чем в 40% случаев сроки возврата быстрых кредитов продлеваются три раза или больше. Люди берут новые кредиты, чтобы погасить старые. Отъезд из страны на заработки, чтобы рассчитаться за кредит, все чаще выглядит как единственный возможный выход из сложной финансовой ситуации.

Изменения условий политики приватности

Sakarā ar 25.maijā stājušos spēkā Vispārīgo datu aizsardzības regulu, LatKredits.lv ir veicis nepieciešamos pasākumus, lai izpildītu regulas prasības, tajā skaitā esam atjauninājuši mūsu privātuma politiku. Šajā rakstā piedāvājam Jums iepazīties ar LatKredits.lv veiktajām izmaiņām.

Patēriņa kredīta priekšrocības

Turpinot apskatīt kreditēšanas priekšrocības, šoreiz izpētīsim sīkāk patēriņa kredīta produktu un noskaidrosim kādiem mērķiem tas paredzēts. Mūsdienu dzīvē vēlmju ir vairāk kā spējam iedomāties, un bieži vien gadās, ka to realizēšanai nepietiek līdzekļu, bet ko darīt? Piedāvājam iepazīties ar patēriņa kredīta prikšrocībām, lai negaidītu situāciju gadījumā jums būtu zināms risinājums.

Kredītu apvienošanas priekšrocības

Uzsākot jaunu rakstu sēriju par kreditēšanas ieguvumiem, pirmo tematu apskatīsim pēdējā laikā tik daudz izskanējušo un aktuālo kredītu apvienošanu. Daudzus potenciālos kredītņēmējus nomāc jautājums vai apvienojot kredītus viņi tiešām būs ieguvēji, vai arī nonāks vēl lielākā kredītu gūstā nekā ir jau šobrīd.