Par Latkredits.lv
Finanšu risinājumu kompānija Latkredits.lv piedāvā patēriņa kredītu, kredītu apvienošanu, auto līzingu izvērtēšanu un citus papildus pakalpojumus. Mēs vēlamies sniegt iespēju Jums īstenot savus mērķus jau šodien! Kvalitatīvi starpnieka pakalpojumi, izdevīgi nosacījumi, individuāla pieeja, pieredzējuši darbinieki - Latkredits.lv!
Mūsu misija
Mūsu misija ir sniegt iespēju jebkuram Latvijas iedzīvotājam saņemt visa veida kredītus vienā vietā ar iespējami zemākajām % likmēm un labākajiem nosacījumiem, tāpēc esam motivēti sniegt Jums kvalitatīvākos finanšu starpnieka pakalpojumus visā Latvijā.
Kāpēc mēs?
Ja Jūs vēlaties ietaupīt savu laiku (nevis meklēt izdevīgāko piedāvājumu saviem spēkiem), naudu (nepārmaksājot % likmi), iegūt izdevīgākos nosacījumus, aizpildiet pieteikumu! Profesionāls kredītu speciālists visu izdarīs Jūsu vietā!

Sazinieties ar mums

Aizpildiet formu un atstājiet mums ziņu, ja Jums ir radušies jautājumi un/vai neskaidrības.

Lūdzu izvēlēties vismaz vienu saziņas iespēju*:

- es apliecinu, ka esmu tiesīgs nodot SIA "IT Corp" pieteikumā norādītos trešo personu datus, lai LatKredits tos apstrādātu augstāk minētiem mērķiem;

- saņemt komerciālus paziņojumus un apliecinu, ka mana piekrišana ir dota brīvi un apzināti. Man ir saprotаmi manu personas datu apstrādes nolūki un es esmu informēts par tiesībām un iespēju atsaukt savu piekrišanu.

MĀRCIS
Filiāļu vadītājs
elvijs
Kredītu speciālists
roberts
Kredītu speciālists
SANTA
Jaunākā kredītu speciāliste