Par mums

Kredīta, līzinga kompāniju un banku Latvijā ir daudz, tapēc ir svarīgi apzināt visas iespējas, lai aizņemtos gudri! Uzņēmums Latkredits.lv ir pirmais finanšu starpnieks Latvijā, kas sadarbojas ar visiem kredītu devējiem Latvijā un piedāvā patēriņa kredītu, kredītu apvienošanu, auto līzingu un hipotekāro kredītu izvērtēšanu un izdevīgākā risinājuma piemeklēšanu. Viss, kas Juma ir jāizdara, ir jāpiesākās mājaslapā un jāsagaida piedāvājums. Netērējiet savu laiku, jo laiks ir nauda, Latkredits.lv profesionāli izdarīs visu Jūsu vietā!

PAR LATKREDITS.LV

Finanšu risinājumu kompānija Latkredits.lv piedāvā dažādus kredītus, kredītu apvienošanu, nekustamā īpašuma uzpirkšanu un citus papildus pakalpojumus. Mēs vēlamies sniegt iespēju Jums īstenot savus mērķus jau šodien! Kvalitatīvi starpnieka pakalpojumi, izdevīgi nosacījumi, individuāla pieeja, pieredzējuši darbinieki - Latkredits.lv!

MŪSU MISIJA

Mūsu misija ir sniegt iespēju jebkuram Latvijas iedzīvotājam saņemt visa veida kredītus vienā vietā ar iespējami zemākajām % likmēm un labākajiem nosacījumiem, tāpēc esam motivēti sniegt Jums kvalitatīvākos finanšu starpnieka pakalpojumus visā Latvijā.

kĀPĒC MĒS?

Ja Jūs vēlaties ietaupīt savu laiku (nevis meklēt izdevīgāko piedāvājumu saviem spēkiem), naudu (nepārmaksājot % likmi), iegūt izdevīgākos nosacījumus, aizpildiet pieteikumu! Profesionāls kredītu speciālists visu izdarīs Jūsu vietā!

SAZINIETIES AR MUMS

Aizpildiet formu un atstājiet mums ziņu, ja Jums ir radušies jautājumi un/vai neskaidrības.

Lūdzu izvēlēties vismaz vienu saziņas iespēju*:

- es izlasīju SIA "Capital Invest Group" Privātuma politiku un saprotu, ka manu personas datu apstrādes mērķis ir atbildēt uz manu jautājumu, bet pamats ir pasākumu veikšana pēc mana pieprasījuma (pieteikuma) pirms līguma noslēgšanas.

- es apliecinu ka esmu tiesīgs nodot SIA "Capital Invest Group" pieteikumā noradītos trešo personu datus, lai LatKredits tos apstrādātu augstāk minētiem mērķiem;

- saņemt komerciālus paziņojumus un apliecinu, ka mana piekrišana ir dota brīvi un apzināti. Man ir saprotāmi manu personas datu apstrādes nolūki un es esmu informēts par tiesībam un iespēju atsaukt savu piekrišanu.

MŪSU KOMANDA

Mūsu komandā strādā profesionāļi kredītu jautājumu risināšanā ar ilgadēju pieredzi. Kredītu speciālists palīdzēs atrisināt jebkuru Jums radušos jautājumu.

Mārcis
Filiāļu vadītājs
Elvijs
Kredītu speciālists
Roberts
Kredītu speciālists
Baiba
Kredītu speciāliste
Santa
Jaunākā kredītu speciāliste